TULE MEILE TÖÖLE

Radius Machining OÜ tähtsaim vara on töötajad – Team Radius. Kontstantselt arendame töötajaid läbi koolituste, parendame töötingimusi, anname võimaluse tasuta treeninguteks.

Hetkel otsime oma meeskonda:

LUKKSEPP

Töö kirjeldus

Töö toimub kaasaegses tootmishoones, kus sinu peamisteks ülesanneteks on toorikute ettevalmistamine automaatsael, detailide järeltöötlus ja teised metallilukksepa tööd.

VÄLJAÕPE KOHAPEAL

Nõudmised kandidaadile

– Kohusetundlikkus.
– Töötahe.
– Tehniline taip ja loogiline mõtlemine.
– Mõõteriistade kasutamise baasoskus.

Kasuks tuleb:
– Erialane haridus või varasem metallitöö kogemus.

Vajuta allolevale lingile, kust avaneb täpsem töökuulutus.

Kui tunned, et sinu oskused sobivad Radius Machiningu tegevusaladega ning soovid saada Team Radiuse liikmeks, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri radius@radius.ee

TULE MEILE PRAKTIKALE

Ootame nii kutse-, kui kõrgkoolide õppureid praktikale.

Pakume võimalust töötada kaasagses masinaehitusettevõttes, erinevates ametites, mis annavad põhjalikud baasteadmised edaspidiseks karjääriks.

Radiusel on ette näidata mitmed head ning reaalsed näited, kuidas praktikast on saanud alguse hea ja püsiv töökoht, kuni tootmisjuhini välja.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri radius@radius.ee